Programátor IS bez AJ - vývoj, implementace (20-35.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Přerov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Vývoj produktu firmy
* Úprava IS a implementace dle požadavků zákazníka
* Práce s databází
* Občasné cestování za zákazníkem
* Práce v týmu i samostatně
* Školení na pobočce samozřejmostí

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Nadstandardní pracovní a platové podmínky
* Moderní, procesně orientovaná IT společnost
* Stravenky
* Využití notebooku k soukromým účelům
* Po domluvě zapůjčení služebního auta pro soukromé účely
* Možnost firemního tarifu pro 5 členů v rodině
* Mladý kolektiv, kreativní přístup k práci
* Odborný růst v oblasti informačních technologií a firemních procesů
* Firemní akce i pro rodiny, jako team účast na různých sportovních akcích
* Lokalita: okres Přerov

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Firma se zabývá vývojem

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ v IT, technice nebo relevantní – možnost i částečného úvazku, vhodné pro absolventy
* Znalost alespoň jednoho programovacího/skriptovacího jazyka
* Zkušenost s jazykem MS SQL, Sybase SQL
* Analytické, tvůrčí a komunikační dovednosti
* ŘP. sk. B – aktivní řidič, ochota cestovat po ČR/SR
* VÝHODOU: znalost AJ/NJ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3380120  Datum zveřejnění: 4.5.2018