21 000 - 25 000 CZK

Zámečník - svářeč (jen ranní směny) - 26.000 Kč dle praxe

Do úspěšné české kovoobráběcí společnosti hledáme šikovné zámečníky-svářeče. Stačí mít technické vzdělání nebo zkušenosti na podobných pozicích. Spoustu věcí Vás naučíme, můžete u nás získat mnoho certifikací a oprávnění. Zkušené kandidáty dobře finančně ohodnotíme.

Náplň práce:

- obecné zámečnické práce v kovoobrábění
- výroba, příprava, svařování, úprava a montování různých kovových materiálů
- řezání, vrtání, závitování, svařování, jehlování
- svařování metodou CO2
- občasné výjezdy - podle možností a ochoty
- práce na jednu směnu

Požadujeme:

- vzdělání technického zaměření
- zkušenosti jako svářeč / zámečník

Nabízíme:

  • odměny za docházku, nadstandardní odměny za přesčasy, noční, víkendy
  • možnost platového růstu
  • hrazená školení a vzdělávací kurzy
  • možnost získat oprávnění pro VZV, vazače a podobné
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky a jídelna v areálu firmy
  • firemní akce
  • lokalita: Přerov

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato nabídka může zajímat kandidáty, kteří hledají i práci jako obráběč na karuselu, operátor pro vrtací-frézovací centrum, obráběč na brusce na kulato, soustružník, CNC frézař, CNC soustružník, obráběč kovů, operátor do výroby, zámečník, svářeč, zedník.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3413963   Datum zveřejnění: 15.8.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   21-26.000 Kč