ERP Konzultant / Účetní se základy v IT bez AJ (25-35.000Kč)

Jsi studovaný/a účetní, ale bez praxe tě nikde nechtějí? Nebo tě už pracovní pozice čistě účetní přestala bavit? Nedělá ti problém si na počítač nainstalovat a zprovoznit oblíbenou aplikaci či hru? Jsi schopen / schopna poradit a zaškolit neznalé? Pokud sis na otázky odpověděl/a ANO, pak nám zašli životopis a získej tuto pohodovou práci pro sebe!

Náplň práce:

  • Analýza ziskaných požadavků (telefon, mail)
  • Návrh řešení nebo předání výstupů dále
  • Zákaznická technická podpora (instalace, konfigurace, realizace technického řešení)
  • 1 den v týdnu na hotline (evidence požadavků, komunikace se zákazníky)
  • Práce přes vzdálenou plochu nebo dojezd za zákazníkem
  • Školení zákazníka nebo kolegů
  • Práce v týmu

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ v ekonomice, účetnictví nebo relevantním - vhodné i pro absolventy
  • Teoretické nebo praktické znalosti účetnictví (u pohovoru test)
  • Základní dovednosti v IT (např. instalace a konfigurace aplikací a OS)
  • Analytické, komunikační a organizační schopnosti
  • ŘP. sk B – aktivní řidič, ochota cestovat po ČR
  • Angličtina – základy
  • Výhodou: znalost SQL jazyka, základy programování
  • Výhodou: víš, co jsou firemní procesy

Nabízíme:

  • Plat odpovídající znalostem / zkušenostem
  • Sickdays
  • Pružná pracovní doba
  • Cafeteria
  • Možnost týdne dovolené navíc v rámci Cafeteria
  • Příspěvek na stravování / stravenky
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Karta multisport
  • Parkování před budovou
  • Profesní školení
  • Firemní akce
  • Práce v mladém kolektivu
  • Práce ve středně velké stabilní společnosti
  • Lokalita: Brno-město

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu j.stastna@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Jana Šťastná
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3416990   Datum zveřejnění: 11.6.2018