Referent skladu/logistik s AJ (25-28.000 Kč)

Chcete pracovat v nadnárodní společnosti ve skvělém kolektivu plném šikovných lidí? Nemáte problém s používám AJ a komunikace Vás baví? Pokud ano, neváhejte se ozvat!

Náplň práce:

- fyzický a systémový příjem / expedici materiálu, vedení skladové evidence
- kontrolu, zpracování a evidenci souvisejících dokladů (dodací listy, faktury)
- komunikaci s dodavateli, zákazníky, ostatními odděleními v AJ
- nákup produktů u zahraničních dodavatelů
- obsluhu manipulační techniky (paletový a vysokozdvižný vozík)

Požadujeme:

- praxi s VZV
- praxe ve skladu
- zkušenosti s vedením skladové evidence
- komunikace s dodavateli - výhodou
- AJ - mírně pokročilý - schopnost dorozumět se

Nabízíme:

- Penzijní připojištění
- Příspěvky na sport
- Možnost převést až 4 SIM karty s výhodným tarifem
- Firemní společenské akce (Family day, Vánoční večírek)
- 25 dní dovolené
- Místo výkonu práce: Brno

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. skladník, logistik, referent skladu, dispečer, disponent

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc.
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3419267   Datum zveřejnění: 13.6.2018