Brusič

Do velké úspěšné společnosti hledáme brusiče se základními zkušenostmi, přivítáme i absolventy. Výhodou je, že nepotřebujeme úplně přesné broušení a máte tak možnost se u nás zaškolovat a rozvíjet a můžete tak profesně růst.

Náplň práce:

  • přichystávání výrobků k broušení
  • samotné broušení na plocho na pěkných nových strojích - rovinná bruska
  • přesnost na 10 mm (nevyžadujeme naprostou přesnost)
  • dvousměnný provoz

Nabízíme:

  • dobré finanční ohodnocení, příplatky za docházku, odměny
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky za docházku, čištění oděvů a další
  • obědy v závodní jídelně jen za 27 Kč
  • příspěvky na penzijní i životní připojištění
  • příspěvky na sportovní a volnočasové aktivity

Poznámka:

* vhodné pro absolventy technických škol nebo kandidáty s nějakou praxí

* vhodná praxe jako brusič nebo alespoň základní zkušenosti ze školy

* nejde o úplně přesné broušení - přesnost na desetiny mm

- zaučí si i lidi se základní zkušeností

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Anna Prchalová
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3420693   Datum zveřejnění: 12.10.2018