Zručný brusič s výdělkem až 40.000 Kč

Do úspěšné české společnosti hledáme brusiče s dovednostmi broušení na plocho a na kulato. Umíte brousit velmi přesně? Jste mistr ve výkresové dokumentaci? Hledáte zaměstnavatele, které si Vás bude vážit a dokáže Vás finančně dobře ohodnotit? Pak čtěte dál...

Náplň práce:

  • broušení ruční i na strojích - hrotová i bezhrotá bruska
  • broušení na polocho, broušení na kulato - velmi přesné
  • obtahování kotoučů
  • manipulace se sinusovým svěrákem, výklopnou deskou, kolíbkou
  • měřeření výrobků
  • práce na 2 směny

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ technického zaměření
  • praxe na pozici brusiče
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost práce s měřidly

Nabízíme:

  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • 13. plat, výkonostní a měsíční bonusy
  • práce ve vyhledávaném oboru
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvky na penzijní i životní připojištění
  • poskytnutí ubytování
  • časté a pěkné firemní akce

Poznámka:

* SOU nebo SŠ technického zaměření

* ideální praxe na brusce na plocho a na kulato

* výkresová dokumentace

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc.
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3420693   Datum zveřejnění: 12.10.2018