Dělník ve strojírenské výrobě na 1 směnu

Jste šikovný a zručný dělník, který se vyzná ve výkresové dokumentaci a hledáte práci ve významné společnosti, která Vám nabídne stabilní zázemí a širokou škálu benefitů? Ať jste přímo z Brna nebo blízkého okolí, v některé z našich poboček pro Vás určitě najdeme vhodné místo. Ozvěte se nám!

Náplň práce:

- navíjení elektrických točivých strojů
- navíjení (vsypávání vinutí) cívek dle výkresové dokumentace
- další činnosti ve výrobě dle dohody s vedoucím

Požadujeme:

- výhodou je vzdělání zaměřené na elektro nebo strojírenství
- výhodou je praxe z výrobního prostředí

Nabízíme:

- nadstandardní mzdové ohodnocení a široká škála finančních benefitů
- 25 dnů dovolené
- nadstandardně proplácené odpolední a noční směny, přesčasy a víkendy
- dotované stravování - kantýna stravenky a závodní jídelna
- příspěvek na čistění oděvů, na sport, vzdělávání
- penzijní a životní připojištění
- zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu
- firemní akce

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Společnost by mohla zajímat také kandidáty, kteří hledají práci jako operátor výroby, dělník, dělník pro směnný provoz, ale máme otevřené i pozice jako CNC operátor, operátor na konvenčních strojích, lakýrník, brusič a další.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc.
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3445904   Datum zveřejnění: 23.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   19.000-23.000