Manuální práce - dělník v nepřetržitém provozu (od 28.000 Kč)

Dělníci! Jsme úspěšná výrobní společnost, ale abychom se mohli rozvíjet, potřebujeme Vaše šikovné ruce. Chcete se podílet na tvorbě užitečných věcí? Chcete pracovat v moderním a příjemném prostředí? Chcete získat za svou dobře odpracovanou práci odpovídající ohodnocení? To vše a ještě více Vám nabídneme u nás!

Náplň práce:

- obsluha strojů a manuální práce ve výrobě
- práce s různými nástroji a nářadím
- vizuální kontrola produktů
- manipulace s výrobky a jejich skládání a příprava pro expedici
- práce v nepřetržitém provozu (11 hod směny, krátký, dlouhý týden)

Požadujeme:

- bez nároků na vzdělání
- výhodou je zkušenost z výrobního prostředí
- ochota práce na směny

Nabízíme:

- motivující finanční ohodnocení + výkonové prémie
- mimořádné prémie několikrát ročně
- možnost profesního i osobního růstu v prostředí stabilní mezinárodní společnosti
- práci na hlavní pracovní poměr
- balíček zaměstnaneckých benefitů
- příspěvek na stravování
- lokalita: Brno

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Společnost by mohla zajímat také kandidáty, kteří hledají práci jako operátor výroby, dělník, dělník pro směnný provoz, ale máme otevřené i pozice jako CNC operátor, operátor na konvenčních strojích, lakýrník, brusič a další.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Anna Prchalová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3445976  Datum zveřejnění: 4.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc