Skladník/expedient (20 - 25.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* příjímá, skladuje a expeduje zboží
* kontroluje, zpracovává a eviduje související doklady (dodací listy, faktury)
* komunikuje ostatními odděleními a výrobou
* obsluhuje manipulační techniku (paletový a vysokozdvižný vozík)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Čisté a nehlučné pracovní prostředí
* Penzijní připojištění
* Příspěvky na sport
* Výbornou dostupnost, dopravu zdarma
* Sign-on bonus po zkušební době 5000,-
* Systém doporučení kandidáta – až 20 000,- za doporučení nového kolegy / kolegyně
* Dotovaná kantýna – 26,- / oběd
* Možnost převést až 4 SIM karty s výhodným tarifem
* Možnost zvyšování kvalifikace (elektrokurzy, CNC kurzy)
* Firemní společenské akce (Family day, Vánoční večírek)
* Kurzy Aj, Nj
* Místo výkonu práce: Brno

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.skladnik, expedient, dispecer, warehouse
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Lokace, regály, zaskladňování, výdej. Vytvořili jsme nový interní sklad, aby byl v materiálu ještě větší pořádek. Hledáme 2 nové kolegy do party, kteří nám pomůžou s jeho plynulým během.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* znalost práce na PC – zkušenosti s prací ve skladovém software (ERP) výhodou
* spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
* časová flexibilita + ochota pracovat na 3-směnný provoz
* výhodou částečná znalost AJ
* svaly :) - někdy se zvedají i těžší břemena

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3447112  Datum zveřejnění: 12.7.2018