Svářeč-zámečník v Brně

Česká strojírenská společnost s dlouhou tradicí rozšiřuje výroby a hledá kandidáty, které baví zámečnické práce, broušení a sváření a chtějí si za celý výrobek zodpovídat sami. Chcete, aby za Vámi šla vidět kvalitní práce? Pak u nás najdete dobré místo. Zaměstnanců si vážíme a jednáme s Vámi férově a umíme Vás ohodnotit jak finančně, tak pěknými benefity.

Náplň práce:

  • svařování (do menších tlouštěk 5mm, i složitějších svařence)
  • svařování metodou MIG / MAG
  • začišťování svárů a další zámečnické práce: zabroušení, kompletace větších svařenců, zahlubování, nýtování, vrtání...
  • samostatná práce dle výkresové dokumentace
  • kusová a malosériová výroba
  • samokontrola výrobků (mezioperační kontrola)
  • práce v kolektivu svářečů (5-8 lidí)

Požadujeme:

  • vzdělání zámečnícké/svářečské nebo karosáři či nástrojáři
  • nebo případně kandidáti s dobrou praxí a ochotou dělat svářeče i zámečníka
  • zákl. kurz svařování ZK 135 1.1.
  • znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme:

  • velmi motivující mzdové ohodnocení, možnost nadstandardních výdělků
  • stravenky v hodnotě 120,- Kč
  • flexi-pasy
  • možnost přivýdělů na přesčasech a bonusů dle dobře odvedené práce
  • stabilní zázemí (25 let historie), středně velká společnost - dobré zázemí, ale jednání přímé (nekorporátní)
  • možnost rozvoje při práci s různorodými výrobky s dobrým nástrojovým vybavením
  • další odměny během roku

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Anna Prchalová
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3459409   Datum zveřejnění: 30.7.2018