Zámečník se znalostí svařování/1 směna (až 27.000 Kč)

Česká menší společnost, zabývající se speciální zakázkovou výrobou, hledá pro posílení pracovního kolektivu, nového kolegu, kterému nevadí, že by se dále vzdělával dle potřeb firmy. Práce na 1 směnu.

Náplň práce:

  • zámečnické práce - broušení, začišťování svárů, montáž
  • občasné svařování metodou TIG- výpomoc dle potřeb
  • práce dle výkresové dokumentace
  • jedná se drobnější kusy
  • kontrola výrobků měřením

Požadujeme:

  • vzdělání zámečnícké/svářečské nebo karosáři či nástrojáři
  • nebo případně kandidáti s dobrou praxí a ochotou dělat svářeče i zámečníka
  • ochota učit se, vzdělávat se na metodu TIG
  • znalost čtení výkresové dokumentace

Nabízíme:

  • jednosměnný provoz
  • motivující platové ohodnocení
  • malý pracovní kolektiv
  • příjemné prostředí stabilní rodinné společnosti
  • stravenky 100 Kč
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost závodního stravování
  • odborná školení (certifikáty)

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Anna Prchalová
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3466029   Datum zveřejnění: 10.9.2018