Správce budov (25.000 až 35.000)

Náplň práce:

  • Údržba a správa technického vybavení budov společnosti
  • Provádění a kontrola oprav, revizí, kontroly stavu nemovitostí
  • Dohled nad energetikou a úklidem
  • Starost o odpadové hospodářství - evidence a organizace
  • Administrativní činnosti

Požadujeme:

  • Vzdělání technického směru
  • Všeobecná znalost práce ve správě budov (revizní prohlídky, technický stav budov, plynová zařízení, elektroinstalace)
  • Znalost čtení technických výkresů
  • Základní orientace v oblasti BOZP (Bezpečnost a ochrana zdraví při práci)
  • Alespoň základní orientace ve stavebnictví
  • Znalost výkresové dokumentace stavebních investic
  • Výhodou - znalost úkonů při údržbě strojů a zařízení, znalost správy odpadového hospodářství

Nabízíme:

  • Týden dovolené navíc!
  • Možnost výběru - závodní stravování nebo stravenky
  • Pernamentky na Hojek nebo do Aquaparku
  • Příspěvek na životní či penzijní připojištění
  • Příspěvky k životnímu jubileu a pracovnímu výročí
  • Společenské akce pro zaměstnance společnosti

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc.
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3472450   Datum zveřejnění: 17.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   2500035000