Programátor IS bez AJ - vývoj, implementace (20-35.000 Kč)

Neprospal jsi na škole předmět databází? Programování pro tebe není neznámá? Máš zájem se dále rozvíjet a rychle se učíš? Ryze česká společnost hledá do svého týmu člověka pro vývoj a svého produktu a implementaci úprav podle přání zákazníka. Přidej se do týmu ještě dnes!

Náplň práce:

  • Vývoj produktu firmy
  • Úprava IS a implementace dle požadavků zákazníka
  • Práce s databází
  • Občasné cestování za zákazníkem
  • Práce v týmu i samostatně
  • Školení na pobočce samozřejmostí

Požadujeme:

  • VŠ v IT, technice nebo relevantní – možnost i částečného úvazku, vhodné pro absolventy
  • Znalost alespoň jednoho programovacího/skriptovacího jazyka
  • Zkušenost s jazykem SQL
  • Analytické, tvůrčí a komunikační dovednosti
  • ŘP. sk. B, ochota cestovat po ČR/SR - možnost dodělání po nástupu
  • Výhodou: znalost AJ/NJ

Nabízíme:

  • Nadstandardní pracovní a platové podmínky
  • Moderní, procesně orientovaná IT společnost
  • Stravenky
  • Využití notebooku k soukromým účelům
  • Po domluvě zapůjčení služebního auta pro soukromé účely
  • Možnost firemního tarifu pro 5 členů v rodině
  • Mladý kolektiv, kreativní přístup k práci
  • Odborný růst v oblasti informačních technologií a firemních procesů
  • Firemní akce i pro rodiny, jako team účast na různých sportovních akcích
  • Lokalita: okres Přerov

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o

Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3482022   Datum zveřejnění: 31.8.2018