IT konzultant pro ERP – OOP, SQL, cestování (27-45.000Kč) (Ref. č.: 2813)

Hledáme rasu: human; která je povoláním: technický čaroděj; zná základní spelly (komunikus-technikus-zákazníkus, čáro-mároš úpravo-programároš a implemetisimo-testo-spouštič); dokáže přednášet a předvádět natolik schopně, že si jeho pohyby každý zapamatuje a vlastní certifikát pro ovládání železného čtyř-a-více místného povozu. V případě zájmu zašlete email s aktuálním CV, pro sovy, havrany, českou poštu, astrální cestování a jiné alternativní doručovací metody nemáme momentálně kapacitu. Děkujeme!

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníkem a analýza požadavků (mail, telefon, výjimečně osobně)
  • Implementace a uvedení systému do chodu (vzdálená plocha, osobně)
  • Základní customizace dle požadavků – úpravy pomocí skriptů v systému
  • Komunikace s vývojáři - při složitější úpravě předání zákaznických požadavků
  • Školení zákazníka (uživatelé systému)
  • Spolupráce při vývoji nových modulů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost libovolného OOP jazyka
  • Základy SQL jazyka (crud, čtení, mazání)
  • Analytické a komunikační dovednosti
  • ŘP. sk B – aktivní řidič, ochota cestovat po ČR
  • Angličtina – pasivní
  • Výhodou: Znalost podnikových procesů
  • Výhodou: Orientace v ERP systémech
  • Výhodou: Oborové sekundární zaměření v rámci konzultací (skladové hospodářství, účetnictví…)

Nabízíme:

  • Motivující finanční hodnocení (fixní a variabilní složka)
  • Práci, která vás bude bavit, a naučíte se spoustu nového
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
  • Kafeterie
  • Oborné kurzy a další vzdělávání
  • Kurzy angličtiny
  • Firemní autopůjčovna nebo příspěvek na PHM
  • Příspěvek na sport/kulturu
  • Spolupráci se zkušenými odborníky
  • Atraktivní teambuildingové akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost Home Office
  • Lokalita: Praha

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Jana Šťastná
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3488380   Datum zveřejnění: 10.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   27-45.000