Manager vývojového centra (až 60.000Kč)

Máte zkušenosti s testováním nových prototypů ve výrobní firmě? Máte technické vzdělání a domluvíte se prokazatelně německy? Chcete být u zrodu něčeho nového a velkého a postupně mít zodpovědnost za celé oddělení? Nevadí Vám zpočátku pobývat také v zahraničí? Významná výrobní společnost zvučného jména Vám nabízí opravdovou pracovní výzvu.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za transfer know-how testování nových prototypů výrobků z mateřské společnosti
  • zpočátku hodně cestování do zahraničí (možnost zhruba každých 14 dní dojíždět domů)
  • při spouštění vývoje v závodě si sami často zajistíte testování nových prototypů - alespoň pro začátek
  • postupné vytváření týmu pracovníků pro pro oddělení testovací laboratoře a jejich vedení
  • častá spolupráce s oddělením konstrukce - práce s technikou dokumentací
  • aktivní komunikace a spolupráce s mateřskou společností v zahraničí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání tech.směru - strojní/elektro
  • prokazatelné zkušenosti v oblasti testování ve strojírenství
  • dobrou teoretickou orientaci v oblastech strojírenské technologie, konstrukce, testování, výroby
  • silné organizační a komunikační schopnosti
  • ochota cestovat v rámci náplně své práce - po transféru know-how působnost v místě firmy
  • NJ na pokročilé komunikativní úrovni- podmínkou!

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • placené volno v souvislosti s pracovní cestou nad rámec pracovní doby
  • poukázky na sport, zdraví, kulturu a při významných životních situacích a jubileích
  • dotované stravování na pracovišti
  • bezplatné očkování proti chřipce
  • odměny za splněné projekty
  • možnost profesního růstu
  • lokalita: okres Šumperk

Poznámka:

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr.
Křenová 71
60200 Brno
Česká republika
ID: 3488437   Datum zveřejnění: 10.9.2018