SAP Analytik/vývojář - junior/absolvent - bez AJ - (25-35.000 Kč) (Ref. č.: 2927)

Problémy… Máte rádi problémy? Říkáte si, že přece nikdo nemůže mít rád problémy? Ale né. Zde máte místo, kde každý zákaznický problém dostane maximální péči a je pro něj na míru ušito unikátní řešení. Pokud se cítíte být tak trochu designérem a stylistou v oblasti IT, stabilní firma s pozoruhodným místem na českém trhu a tým zkušených profesionálů možná čeká právě na Vás.

Náplň práce:

  • Vývoj nových funkcí, formulářů, reportů, propojení starých systémů se SAP
  • Práce na platformě SAP NetWeaver
  • Analýza zákaznického požadavku, komunikace se zákazníky
  • Návrh řešení problému
  • Implementace a testování
  • Uvedení do provozu u zákazníka (CZ, SK)
  • Porozumění SAP systémům, zvládnutí potřebných programovacích jazyků

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ nejlépe s IT zaměřením
  • Objektově orientovaný jazyk (C# nebo nejlépe JAVA, výhodou je ABAP)
  • Dobrý základ SQL
  • Analytické myšlení, komunikativnost, trpělivost se zákazníkem
  • Angličtina - pasivní, čtení technické dokumentace
  • Řidičské oprávnění B
  • Výhodou: JavaScript

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení odpovídající výsledkům, bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Práce v mladém kolektivu
  • Firemní telefon a notebook
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Kulturní a sociální benefity
  • Stravenky a občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní pojištění

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.