Asistent / -ka

Projekční ateliér Atregia, specialisté na zeleň, hledá spolehlivého, pečlivého kolegu na pozici Asistent / -ka. Hledáme aktivního člověka, který bude myslet na všechno, co jednatelé nestíhají a postará se, aby chod kanceláře fungoval jak má.

Náplň práce:

  • administrativní a organizační podpora jednatele
  • práce na PC - word, internet, firemní informační systém
  • zabezpečení chodu kanceláře (pošta, stravenky, drobné nákupy, atd.)
  • tvorba zápisů z porad, psaní korespondence
  • evidence stanovených pracovních úloh a sledování dodržování jejich termínů

Požadujeme:

  • spolehlivost, pečlivost
  • schopnost samostatně pracovat na PC a vyhledávat na internetu
  • organizační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni
  • schopnost formálního písemného projevu
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • zaměstnání v jednom z největších týmů v oboru sídelní a krajinné zeleně v ČR
  • příjemný pracovní kolektiv, práce v centru Brna (Milady Horákové)
  • flexibilní pracovní dobu a 5 dní sickday
  • možnost užití služebních vozů pro soukromé účely
  • zaměstnanecké benefity dle výsledků (odměny, FKSP)

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj strukturovaný životopis s průvodní dopisem na emailovou adresu [email protected]

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů, udělujete souhlas společnosti Atregia s.r.o. a společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Atregia s.r.o. se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Martina Němcová
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3542039   Datum zveřejnění: 19.11.2018