Garant kvality pro zahraniční dodavatele dodavatele materiálu (až 46.000 Kč)

Náplň práce:

  • Pracovní cesty k dodavatelům výrobního materiálu v Německu
  • Kontrola kvality smluveného materiálu dle potřeb společnosti
  • V případě nesrovnalostí vyjednání nápravy
  • Jednání s německými úřady
  • Podpora logistiky
  • Administrativní činnost spojená s pozicí
  • Lokalita: Jihlava

Požadujeme:

  • Vzdělání - SŠ/VŠ
  • Praxe v nákupu, obchodu či odpadovém hospodářství velkou výhodou
  • Ochota pracovně cestovat
  • NJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • AJ výhodou
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Pravidelný měsíční bonus 2 000 Kč
  • Náborový příspěvek
  • Služební vůz
  • Vysoké prémie, až 30%

Poznámka:

*Vzdělání - SŠ/VŠ

*Praxe v nákupu, obchodu či odpadovém hospodářství velkou výhodou

*Ochota pracovně cestovat

*NJ na komunikativní úrovni podmínkou

*AJ výhodou

*ŘP sk. B

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Adam Voplakal
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3546119   Datum zveřejnění: 23.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   26000 - 46000