Ekonom malé firmy (až 45.000 Kč)

Do malé výrobní společnosti přijmeme ekonoma s praxí. Pokud již máte na této nebo obdobné pozici zkušenost, jste samostatní a máte aktivní přístup, neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • tvorba finančních plánů, rozpočtů a výhledů
  • zpracování systému kalkulací a sazeb
  • plánování nových metod v oblasti controllingu
  • finanční reporting
  • vyjednávání a zajištění komunikace s dodavateli a klienty
  • finanční vedení projektů dotovaných z fondů EU
  • odpovědnost za správnost vedení účetnictví a daně z příjmu

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost AJ výhodou
  • předchozí zkušenost na stejné nebo obdobné pozici v oblasti ekonomiky a financí
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • znalost mzdové a personální problematiky výhodou

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení
  • 20 dní dovolené
  • stravenky
  • neformální firemní akce
  • zaškolení na pozici
  • příjemný pracovní kolektiv

Poznámka:

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Linda Khalilová
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3577460   Datum zveřejnění: 14.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30000 - 45000