Karuselář v Přerově

Hledáme dělníky do strojírenské společnosti v Přerově na pozice obráběčů v 2 směnném provozu. Společnost nabízí stabilní zázemí a široký systém benefitů a péče o zaměstnance.

Náplň práce:

  • obsluha karuselu s průměrem 2,5 metru - CNC i klasické stroje, hledáme i obsluhu na horizontky, frézy, soustruhy
  • nastavení a seřízení stroje
  • hrubování průměrů, čel a srážení hran, konečné opracování čel, průměrů, zápichů
  • práce s vazači a jeřáby (dálkově ovládaný)
  • práce ve 2-3 směnném provozu

Požadujeme:

  • praxe na velkém karuselu
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • zkušenost s vazači a jeřáby výhodou

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • výkonnostní prémie, příplatky za přesčasy, víkendy, svátky
  • dotované stravování
  • penzijní připojištění, životní pojištění, relax
  • sociální program (finanční podpora v tísni, odměny při pracovních a životních výročích…)
  • zdravotní péče (vstupní, periodické a výstupní prohlídky)
  • bonus za doporučení zaměstnance
  • příspěvky na pracovní oděvy a jejich údržbu
  • dotované vzdělávací kurzy - profesní, jazykové atd.
  • příspěvky na pracovní oděv, zdravotní péči, sociální program
  • akce pro zaměstnance
  • podpora zájmové činnosti
  • lokalita: Přerov

Poznámka:

Hledáme dělníky do strojírenské společnosti v Přerově na pozice obráběčů v 2 směnném provozu. Společnost nabízí stabilní zázemí a velmi široký systém benefitů a péči o zaměstnance.

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Anna Prchalová
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3577742   Datum zveřejnění: 22.2.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23.000-26.000