Svářeč - zámečník (22-28.000 Kč)

Náplň práce:

Svařování podle výkresové dokumentace
Skládání svařenců podle výkresové dokumentace
Kontrola provedených svarů a dodržování pravidel jakosti
3 směny

Požadujeme:

SŠ vzdělání technického typu nebo vyučen v oboru
Praxe ve svařování, bodování výhodou
Praxe v zámečnickém oboru
Znalost čtení technické dokumentace
Platný svařovací průkaz CO2 výhodou
Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme:

5 týdnů dovolené
Náborový příspěvek 10.000 Kč
Motivující finanční hodnocení
13. plat
Příspěvek na závodní stravování

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Svářeč, zámečník ve strojírenství, dělník, operátor ve výrobě

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3600527   Datum zveřejnění: 14.2.2019