CNC Obraběč kovů

Hledáte nové příležitosti jako CNC obráběč? Ať už nový vítr do plachet nebo start kariéry jako absolvent, u nás najdete příležitost se zajímavým finančním ohodnocením, v příjemném pracovním prostředí v dostupné části Olomouce a práci na velké škále CNC strojů, z kterých si můžete vybrat, co je Vám nejbližší.

Náplň práce:

  • práce na CNC strojích - soustruhy, frézy, CNC centra
  • práce v ŘS Fanuc, Siemens, Heidenhaim, Haas - znalost některého výhodou, zaučíme
  • seřizování a případně programování strojů (dle Vašich znalostí)
  • práce podle výkresové dokumentace
  • práce na 3 směny

Nabízíme:

  • 25 dnů dovolené
  • pravidelný mzdový růst
  • stravenky
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • moderní, čisté, bezpečné pracoviště s příjemným klimatem
  • dobré parkování
  • firemní akce
  • lokalita: Olomouc

Poznámka:

* SOU/SŠ strojního zaměření

* zkušenost na CNC strojích výhodou

* orientace ve výkresové dokumentaci

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Anna Prchalová
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3605022   Datum zveřejnění: 21.2.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   29-34.000