Mistr databázového umění – T-SQL (40-70.000Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Kovářská 8, Brno-jih-Komárov, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Rozvoj databází pro rozsáhlou SW platformu (velké množství webových i mobilních aplikací)
* Optimalizace databází (pro tento druh průmyslu velmi zásadní)
* Archivace dat (odlití dat z provozních do archivních DB)
* Správa databázových systémů
* Možnost vlivu na DB vývoj produktu
* Upgrade DB na novou verzi - v současnosti po nástupu první dlouhodobý úkol

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Máš důvod chodit do práce? Nabízíme za práci pravidelnou odměnu.
* Máš tah na branku? Máme prémie za dokončení projektů.
* Jsi sova nebo ranní ptáče? Máme flexibilní pracovní dobu.
* Cítíš se pod psa? Máme možnost HO.
* Nevaříš si? Máme stravenky.
* Telefonuješ? Máme firemní SIM i pro rodinu a služební telefon i pro soukromé použití.
* Lyžuješ? Máme akce na permice a ubytování.
* Jsi týmový hráč? Máme teambuilding akce (laser game, lan party, stolní hry, vinné akce apod.).
* Komunikuješ často? Máme open office podle týmů.
* Chceš to mít potvrzené? Nabízíme certifikace.
* Toužíš se dále vzdělávat? Máme školení.
* Přítelkyně ráda květiny? Máme slevy.
* Dojíždíš vozem? Máme místo pro vozidlo v okolí.
* Zvyklý na quick-snack? Mám svačinky i sladkosti.
* Sportuješ? Máme sprchu.

* a spousta dalších bláznivých benefitů

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
Tuto pozivci také může vykonávat: programmer, programátor, databázový administrátor, vývojář; se znalostí mssql, sql, postgresql, mysql
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Vývoj SW

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ v IT nebo relevantní
* Praxe jako vývojář v SQL, T-SQL
* Zkušenosti se správou MS SQL databází
* Schopnost pracovat samostatně
* Chuť se učit novým věcem
* Anglický jazyk na úrovni čtení dokumentací
* Výhodou: Základy C#
* Výhodou: Znalosti práce s SSIS, SSRS, SSAS, MDX

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3610580  Datum zveřejnění: 28.2.2019