Technik údržby vstřikovacích lisů (25.000 Kč)

Máte zkušenost s mechanickou údržbou a navíc ve výrobní společnosti? Jste zodpovědný a potrpíte si na dodržování stanovených termínů? Rádi pracujete jak v kolektivu, tak samostatně? Přihlaste se a přidejte se do kolektivu mezinárodní společnosti!

Náplň práce:

  • údržba a opravy zařízení na zpracování plastů
  • stanovování plánu údržby a dohled nad jeho dodržováním
  • seřizování provozních zařízení
  • směny na 8 hodin

Nabízíme:

  • 1 týden dovolené navíc
  • další finanční bonusy a prémie
  • stravenky
  • firemní akce

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Nabídka je vhodná také pro kandidáty na pozici mechanik, údržbář, nástrojář, svářeč, směny, výroba, průmysl, strojírenství, stavebnictví, údržba, opravy, servis, péče, stroje, mechanika, facility.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3623475   Datum zveřejnění: 18.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25000 Kč