Konstruktér - i junior, ale s aktivním jazykem (od 30.000 Kč)

Jste bádavý člověk, kterého baví oblast konstrukce a jste případně schopni si i poradit s pevnostními výpočty? Domluvíte se jedním světovým jazykem a chcete pracovat pro firmu, která na světové úrovni také působí?

Náplň práce:

  • návrhy nejlepších konstrukčních řešení pro svěřený projekt
  • spolupráce s kolegy na komplexnějších projektech
  • komunikace s vedoucím konstrukce a výrobou při výrobě
  • poradenství a konzultace se zákazníkem při technických řešeních výrobku (po zaučení)
  • komunikace v cizím jazyce při zahraničních projektech

Požadujeme:

  • technické vzdělání – ideálně strojní nebo ve stavebnictví
  • zkušenosti s konstrukcí
  • praktické zkušenosti ve 2D a 3D
  • zkušenosti s pevnostními výpočty výhodou
  • schopnost se domluvit v AJ/NJ

Nabízíme:

  • týden dovolené navíc
  • 13. plat
  • příspěvek na dojíždění
  • hrazené jazykové kurzy
  • možnost profesního růstu

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Martina Mašková
Křenová 71
60200 Brno
Česká republika
ID: 3628212   Datum zveřejnění: 25.3.2019