21 000 - 26 000 CZK

Skladník / skladnice

Do skladu kousek od Mikulova hledáme nového zaměstnance, ideálně s nějakými zkušenostmi ze skladu, s prací v SAPu, ale rádi zaučíme i šikovné učenlivé nováčky v oboru. Přizpíváme na dopravu, poskytujeme ubytování, nabízíme širokou škálu benefitů a práci v příjemném kolektivu na 2 směny.

Náplň práce:

  • manipulace s materiálem a jeho kontrola
  • vychystávání materiálu pro výrobu
  • evidence materiálu v systému SAP (můžeme zaučit)
  • převody a výdeje materiálu

Požadujeme:

  • SOU, SŠ vzdělání
  • znalost skladového hospodářství
  • výhodou- zkušenost se SAPem
  • ochota práce ve 2 směnném provozu

Nabízíme:

  • 23 dní dovolené
  • možnost ubytování v rodinných domech
  • příspěvek na dojíždění - při dojíždění při více jak 25 km - 2 000 Kč
  • jazykové vzdělávání zdarma
  • firemní stravování
  • po odpracovaných 6 měsících smlouva na dobu neurčitou
  • permanentky na saunu, bazén a do posilovny

Poznámka:

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Anna Prchalová
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3633485   Datum zveřejnění: 1.4.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   21-26.000 Kč