30 000 - 50 000 CZK

C++ vývoj, 3D grafika, zajímavý projekt (30-50.000 Kč)

Máte rádi obrázky? Nebo spíš, máte rádi 3D obrázky? Modely? Animace? Umíte přetvořit řádky suše vypadajícího a značně placatého kódu na něco takřka hmotného, prostorového a pohyblivého? A máte ambici zabývat se tím každý den osm hodin? V tom případě jste to právě vy, koho hledáme!

Náplň práce:

  • Budete vyvíjet a vylepšovat naši 3D aplikaci
  • Unit testy – aby to, co vyrobíte, taky ještě fungovalo
  • Naučíte se vidět tak jak vidí počítač
  • Setkáte se s novými technologiemi
  • Nástroje OpenGL, Qt, CGAL, OpenCV, knihovna OpenSceneGraph
nebo MS Visual C++, H.264 standart a Jira
  • platforma: OS Windows nebo MacOS

Požadujeme:

  • SŠ (s praxí) nebo VŠ technického oboru
  • C++ dobrá znalost (STL, designové vzory)
  • S objekty nemáte žádný problém
  • Znáte vektory a matematiku kolem
  • Umíte dělat s verzovacími nástroji (Git, SVN)
  • Anglicky si umíte přečíst dokumentaci
  • výhodou - zkušenost s vývojem 3D aplikace
  • výhodou – python

Nabízíme:

  • Příležitost realizace ve firmě, která vyvíjí unikátní produkt
  • Odpovídající ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost domluvit se na nějaký ten homeoffice
  • Občerstvení na pracovišti

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.