Operátor ohraňovacího lisu (až 45.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35 000 - 45 000 Kč/měsícAž 45.000 Kč dle praxe a úvazku kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* programování a obsluha moderních CNC lisů
* ohýbání/ohraňování plechových výpalků (vysoká variabilita)
* kontrola výrobků (měření)
* manipulace s materiálem (plechy různých tlouštěk), vkládání do stroje
* vizuální kontrola výrobků
* základní běžná údržba ohraňovacích lisů (pracovník bude zaškolen)
* práce ve 3 směnném provozu (osmi hodinová pracovní doba, střídání po týdnu)

Zaměstnanecké výhody, benefity

* možnost nadstandardního finančního ocenění dle dobrého přístupu k práci
* proplácení přesčasu s příplatkem 25%, o víkendu 50%
* stravenky v hodnotě 120,- Kč
* flexipasy, vánoční odměny
* různorodá práce s malým podílem sériové a jednostranně zatěžující nudné práce
* možnost kvalifikačního růstu a možnost zaškolení na jiný druh práce
* mladý příjemný kolektiv
* stabilní zázemí (25 let historie), středně velká společnost o 60 lidech - dobré
* přímé, nekorporátní jednání, individuální přístup k zaměstnancům

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Tato pozice by mohla zajímat i kandidáty, kteří hledají práci jako CNC obráběč, CNC operátor, dělník ve výrobě, operátor výroby, zámečník, mechanik, operátor ve výrobě a další.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost zabývající se zpracováním plechů a profilů z nelegované konstrukční nebo nerezové oceli, nabízí práci, kde přistupují ke každému zaměstnanci individuálně a dokáží finančně i vstřícným přístupem ocenit dobré řemeslo.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* praxe na obdobné pozici ve výrobě
* schopnost zpracovat ohybové programy pro lisy
* práce pro fyzicky zdravé jedince (nelze vykonávat při problémech s páteří)
* chuť do práce a ochota učit se novým věcem
* orientace ve výkresech, schopnost číst technickou dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3651604  Datum zveřejnění: 10.6.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35 000 - 45 000 Kč/měsícAž 45.000 Kč dle praxe a úvazku kandidáta