31 000 - 41 000 CZK

Operátor aktivní mezinárodní linky v IT oblasti (Ref. č.: 3545)

Skvělá příležitost pro jazykově (angličtina) vybaveného obchodníka "od stolu s PC", který umí udělat na potencionálního zákazníka dobrý první dojem a nahledávat a aktivně oslovit nové zákazníky z evropského IT trhu. Jsme zavedená mezinárodní společnost se silným vývojářským zázemím v brněnském "SW Valley", dnes je nás na pobočce cca 60. Vytváříme aplikace pro chytrá mediální zařízení, která jsou dnes běžně v domácnostech, hotelích, zábavních centrech nebo v kapse běžného uživatele.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních kontaktů / potencionálních zákazníků pro daný průmysl / region
  • vyhodnocení vyhledaných příležitostí
  • aktivní oslovení nových kontaktů, reakce na příchozí dotazy / poptávky (mail, webex, skype, telefon, sociální sítě, ...)
  • prvotní oslovení, zanechání dobrého dojmu
  • domluvení obchodní schůzky, předání obchodním manažerům
  • vedení agendy a pravidelné reporty
  • udržování průběžného kontaktu s potencionálními zákazníky

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru IT, ekonomie, obchod, lidské vztahy apod.
  • výborné komunikační dovednosti
  • obchodního ducha, smysl pro pečlivost, pozitivní přístup, optimista
  • angličtina - plynulá komunikace slovem i písmem
  • výhodou - zkušenost z B2B oblasti
  • výhodou - zkušenost na obdobné pozici
  • výhodou - znalost některého CRM nástroje

Nabízíme:

  • práce na mimořádně zajímavých projektech v mezinárodním týmu
  • pružnou pracovní dobu + core hours
  • teambuildingové akce a zahraniční výlety
  • příjemné pracovní prostředí
  • příspěvek na vzdělávání
  • bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost home office
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • stravenky
  • kafeterie
  • lokalita: Brno-město

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.