60 000 - 70 000 CZK

Manažer strategického nákupu (od 60.000 Kč)

Pohybujete se již nějakou dobu ve výrobním prostředí a strategický nákup máte v malíčku? Umíte přemýšlet v širších souvislostech a jste flexibilní pro případné změny? Máte prokazatelné zkušenosti s vedením týmu a ty správné vyjednávací a komunikační schopnosti? Hledáme vytrvalé a schopné manažery pro stabilní strojíresnkou společnost, která neustále expanduje.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za kompletní chod strategického nákupu ve společnosti
  • vedení operativních nákupčích
  • vytvoření správné nákupní strategie pro efektivní chod oddělení
  • vyhledávání vhodných nových dodavatelů materiálu a kooperací
  • zajištění efektivní koordinace a spolupráce kooperantů s chodem výroby společnosti
  • úzká spolupráce s oddělením vývoje, kvalitou i výrobou
  • komunikace s managementem společnosti, vedení porad a kontrola KPI ukazatelů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • min. 4 roky zkušenosti ve strategickém nákupu
  • zkušenosti z výrobního prostředí + dobrá orientace ve výkresech
  • prokazatelné zkušenosti s vedením lidí
  • znalost nákupní strategie, platné legislativy a cenotvorby
  • AJ na komunikativní úrovni
  • ŘP sk B

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • odměny a prémie
  • zázemí stabilní společnosti
  • kurzy a jazykové vzdělávání
  • 25 dní dovolené
  • stravenky
  • telefon k osobním použití
  • místo výkonu práce: Brno-venkov

Poznámka:

Pohybujete se již nějakou dobu ve výrobním prostředí a strategický nákup máte v malíčku? Umíte přemýšlete v širších souvislostech a jste flexibilní pro případné změny? Máte prokazatelné zkušenosti s vedením týmu a ty správné vyjednávací a komunikační schopnosti? Hledáme vytrvalé a schopné manažery pro stabilní strojíresnkou společnost, která neustále expanduje.

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Mgr. Martina Mašková
Křenová 71
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3668320   Datum zveřejnění: 15.5.2019