Manažer strategického nákupu (od 60.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno-venkov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zodpovědnost za kompletní chod strategického nákupu ve společnosti
* vedení operativních nákupčích
* vytvoření správné nákupní strategie pro efektivní chod oddělení
* vyhledávání vhodných nových dodavatelů materiálu a kooperací
* zajištění efektivní koordinace a spolupráce kooperantů s chodem výroby společnosti
* úzká spolupráce s oddělením vývoje, kvalitou i výrobou
* komunikace s managementem společnosti, vedení porad a kontrola KPI ukazatelů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* odpovídající mzdové ohodnocení
* odměny a prémie
* zázemí stabilní společnosti
* kurzy a jazykové vzdělávání
* 25 dní dovolené
* stravenky
* telefon k osobním použití
* místo výkonu práce: Brno-venkov

Informace o náboru

Pohybujete se již nějakou dobu ve výrobním prostředí a strategický nákup máte v malíčku? Umíte přemýšlete v širších souvislostech a jste flexibilní pro případné změny? Máte prokazatelné zkušenosti s vedením týmu a ty správné vyjednávací a komunikační schopnosti? Hledáme vytrvalé a schopné manažery pro stabilní strojíresnkou společnost, která neustále expanduje.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská výrobní společnost nyní již se 400 zaměstnanci zabývající se zakázkovou a malosériovou výrobou.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání technického směru
* min. 4 roky zkušenosti ve strategickém nákupu
* zkušenosti z výrobního prostředí + dobrá orientace ve výkresech
* prokazatelné zkušenosti s vedením lidí
* znalost nákupní strategie, platné legislativy a cenotvorby
* AJ na komunikativní úrovni
* ŘP sk B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3668320  Datum zveřejnění: 15.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60 000 - 70 000 Kč/měsíc