25 000 - 30 000 CZK

Zámečník (od 25.000 Kč + náborový příspěvek 10.000 Kč)

Náplň práce:

Skládání ocelových konstrukcí dle výkresové dokumentace
Příprava pracoviště pro svařování
Svařování ocelových konstrukcí
2-3 směnný provoz

Požadujeme:

SOU, obor zámečník výhodou
Praxe v oboru zámečník výhodou (nabízíme možnost rekvalifikace)
Znalost čtení výkresové dokumentace
Ochota pracovat ve 2 směnném provoze

Nabízíme:

5 týdnů dovolené
Dotované obědy
Příspěvek na důchodové připojištění 500,- Kč
Místo výkonu práce: Uničov

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.svářeč, zámečník, kovář, brusič, dělník, operátor.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3672684   Datum zveřejnění: 18.8.2019