45 000 - 75 000 CZK

Senior IT Analytik/čka pro informační systémy ( 45 - 75.000 Kč) (Ref. č.: 3096)

Co si pod názvem pozice představit? Sebevědomého, zkušenějšího analytika, který nejen že se vyzná ve svém denním chlebu, ale nebojí se v některých úkonech zastoupit manažera. Což znamená hlavně partičce vývojářů ukázat směr, vysvětlit jim přesně, co se po nich chce a občas je i popohnat k výkonu. I když hledáme kandidáty s praxí, nemusí se nikdo bát, že bude hozen do vody a nechán napospas proudu, na všechny čeká kvalitní zaučení od stávajícího Nejstaršího analytika, který firmu po předání pozice další generaci, opustí. Pozice je vhodná pro každého, kdo má alespoň 3 roky analytické činnosti za sebou a od zkušeností se následně odvíjí mzda.

Náplň práce:

  • Komunikace se zákazníky a analýza jejich požadavků
  • Konzultace s uživateli systémů a návrhy na zlepšení
  • Návrh řešení, definice funkcionality, tvorba zadání pro vývojáře
  • Most mezi zákazníkem, vývojáři a vedením projektu
  • Sledování trendů a jejich implementace do produktu
  • Částečná manažerská agenda

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v IT nebo relevantní
  • Praxe na pozici IT analytika min. 3 roky
  • Znalost analytických metod a nastrojů
  • Pokročilá znalost dotazů v SQL
  • Zkušenosti v komunikaci se zákazníkem
  • Analytické a prezentační dovednosti
  • Aj – schopnost přečíst dokumentaci
  • Výhodou: Znalost OOP principů

Nabízíme:

  • Ohodnocení dle zkušeností
  • Flexibilní pracovní doba
  • Smlouva na neurčito
  • Stravenky
  • Odpovídající technické zázemí
  • Mobilní telefon
  • Nový PC v odpovídající konfiguraci, možnost 2 monitorů
  • Možnost dohodnout účast na školení, nákup literatury
  • Dotované kurzy angličtiny v rámci pracovní doby
  • Žádný openspace
  • Relax zóny (pingpongový stůl, šipky, boxovací pytel)
  • Rodinná atmosféra, společné aktivity
  • Osobní a individuální přístup k zaměstnancům
  • Lokalita: Brno-město

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.