56 000 - 86 000 CZK

Project Manager - Future Smart Media Apps (56-86.000 Kč) (Ref. č.: 3648)

Mimořádná kariérní příležitost pro jazykově a technicky vybavené projektové manažery, kteří již mají za sebou dráhu SW / UX / UI vývojáře . Jsme zavedená mezinárodní společnost se silným vývojářským zázemím v brněnském "SW Valley". Vytváříme aplikace pro chytrá mediální zařízení, která jsou dnes běžně v domácnostech, hotelích, zábavních centrech nebo v kapse běžného uživatele. Zakázky se jen hrnou a my prostě potřebujeme někoho, kdo to projektově ukočíruje. Tak pojďme na to ...

Náplň práce:

  • vedení TOP projektů / produktů
  • přímá komunikace s klienty po celém světě
  • tvorba a správa projektové dokumentace včetně smluvených "deliveries" a udržování backlogu aktuálního
  • řízení změn a rizik v průběhu projektu
  • dotažení projektů do cíle v dané Kvalitě, Termínu a Nákladech
  • pravidelné prezentace aktuálního stavu aplikace ("demoverze") zákazníkům, získávání zpětné vazby pro další postup
  • provádění týdenního reportu o stavu projektu a jeho klíčových ukazatelích (čas, náklady, zdroje)
  • řešení běžný záležitostí napříč různými odděleními
  • reportování práce vedoucímu v zahraničí (EU), organizačně pod lokálním vedoucím pobočky

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ v oboru IT nebo relevantním
  • praxe na obdobné pozici v oblasti vývoje SW (projektový manažer, scrum master, ...)
  • zkušenosti z pozice vývojáře SW / UX / UI
  • zkušenosti s vývojem podle agilních metodik
  • schopnost aplikovat std. nástroje a metody pro vedení projektů
  • angličtina - schopnost komunikovat jak se zákazníkem tak s kolegy (ústní i mailová komunikace)
  • asertivní a komunikační dovednosti, schopnost vyjednat výsledek win-win
  • pragmatický přístup k řešení problémů
  • orientace na výsledek a na zákazníka
  • výhodou - komerční certifikace pro vedení projektů (Prince2, IPMA, PMP)

Nabízíme:

  • práce na mimořádně zajímavých projektech v mezinárodním týmu
  • pružnou pracovní dobu (core hours 10-14 hodin)
  • teambuildingové akce a zahraniční výlety
  • příjemné pracovní prostředí
  • příspěvek na vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost home office
  • občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • stravenky
  • lokalita: Brno-město

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.