20 000 - 30 000 CZK

Projektant – kreslič ocelových konstrukcí (až 30 000,-Kč)

Společnost Borga představuje mezinárodní skupinu samostatných společností zabývající se výrobou, výstavbou a je jedním z předních evropských dodavatelů montovaných ocelových hal. Vzhledem ke stávajícímu rozšíření hledáme do našeho týmu v Brně vhodného kandidáta na pozici Projektant – kreslič ocelových konstrukcí.

Náplň práce:

  • tvorba výrobní dokumentace ocelových konstrukcí
  • zhotovení montáží (realizační) dokumentace ocelových hal
  • realizační dokumentace založení (výkresy tvarů patek, armovací dokumentace….)

Požadujeme:

  • min. vzdělání SŠ stavební, VŠ výhodou, vhodné i pro absolventy
  • praxe v projektování výhodou
  • znalost kreslení výrobní dokumentace ocelových konstrukcí výhodou
  • výborná znalost Autocadu
  • znalost práce v programech Revit a Advance steel výhodou
  • základní znalost AJ, NJ výhodou

Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení včetně bonusů a 5 týdnů dovolené
  • práci ve stabilním mladém týmu
  • zaškolení a trénink ve firmě se zavedeným systémem řízení a funkčními procesy
  • 5. týdnů dovolené
  • perspektivu v rostoucí firmě s jednoduchou a efektivní organizační strukturou
  • možnost nástupu ihned
  • lokalita: Brno a okolí

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.