35 000 - 42 000 CZK

Customer manager (42.000 Kč)

Náplň práce:

Údržba a rozvoj dlouhodobých vztahů
Tvorba strategického plánu rozvoje spolupráce a její naplnění
Vyjednávání obchodních podmínek spolupráce
Příprava obchodních plánů
Vytváření obchodních nabídek
Plánování, řízení a koordinaci dodávky veškerých služeb a produktů realizovaných pro daný projekt / zákazníka
Stanovování pravidel, prevenci a kontrolu projektu s cílem minimalizovat kolizní situace a zvyšovat spokojenost zákazníka

Požadujeme:

Min. SŠ
Praxe a zkušenosti s obchodní činností v oblasti IT
Praxe na pozici obchodního zástupce
Zkušenosti s vytvářením obchodních nabídek / s přípravou obchodních plánů
AJ - výhodou
ŘP sk. B - podmínkou

Nabízíme:

Práci s nejmodernějšími technologiemi společností Microsoft, Sybase, Citrix, …
25 dní DV
Práci v procesně orientované společnosti
Nadstandardní pracovní prostředí
Práci v příjemném kolektivu

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Petra Pospíšilová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3715178   Datum zveřejnění: 12.7.2019