65 000 - 75 000 CZK

Java programátor - Spring, frontend (65-75.000 Kč)

Jedna z nejúspěšnějších softwarových společností v ČR hledá do týmu profesionálů nového kolegu. Podílet se budete na vývoji produktů a na projektech pro pojišťovny a veřejnou správu. Tyto aplikace pomáhají efektivně pracovat s potřebnými daty ve specializovaných oblastech.

Náplň práce:

  • vývoj webových aplikací pro státní správu
  • rozvoj a údržba stávajících systémů
  • návrh jednotlivých součástí aplikací
  • práce na efektivním a optimálním kódu
  • spolupráce při ladění a testování systémů
  • komunikace s týmem zkušených vývojářů

Požadujeme:

  • alespoň SŠ vzdělání v oboru IT nebo souvisejícím
  • zkušenost s programováním v jazyce Java
  • znalost frameworku Spring
  • znalost některého frontend frameworku
  • znalost jazyka SQL

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice
  • vzdělávací kurzy, školení, certifikace
  • kafetérie (sport, kultura, cestování)
  • firemní mobil a notebook
  • stravenky/příspěvek na stravování
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Petr Dvořák
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3727952   Datum zveřejnění: 30.7.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   65-75.000 Kč