25 000 - 35 000 CZK

Strojírenský technolog (až 35.000 Kč)

Náplň práce:

Zpracování technologických postupů
Stanovování druhu použité technologie dle příslušných technologických směrnic, předpisů a výkresové dokumentace
Schvalování nové výkresové dokumentace a schémat z hlediska technologičnosti výroby
Vypracovávání postupů a technologických návodek pro montáž
Stanování časů jednotlivých operací (normy)
Vytváření technologických kusovníků k jednotlivým operacím a montážní materiál
Práce na 1 směnu

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ se zaměřením na strojírenskou technologii
Praxe v oboru technologie min. 3 roky
Znalost práce s výkresovou dokumentací na vysoké úrovni
Uživatelské ovládání PC, znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), AutoCad
Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

5 týdnů dovolené
Možnost podílet se na velkých projektech a vidět výsledky své práce od začátku až po finální předání projektu
Přátelské pracovní prostření a různorodá práce
Podporující a férový přístup
Možnost vzdělávat se a dále rozvíjet vlastní kvalifikaci (jazykové kurzy, odborné kurzy i soft skills)
Možnost kariérního i finančního růstu
Široké spektrum zaměstnaneckých výhod
Místo výkonu práce: Šumperk

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]í uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Petra Pospíšilová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3733006   Datum zveřejnění: 6.8.2019