Krizový manager požární ochrany (až 70.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Slovenská republika, Česká republika, Zahraničí - ostatní (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50 000 - 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* spoluúčast na výrobních a technických auditech ve výrobních společnostech v rámci skupiny zaměřených na BOZP, PO, EMS, protiexplozivní ochranu
* zjišťování příčin vzniku požárů (aktivní účast na jejich šetření)
* samostatná analýza, rozbory a hlášení příčin vzniku požárů
* vyhledávání rizik, návrhy nápravných a preventivních opatření a jejich prosazení napříč závody
* vyhodnocení a zpracování výsledných zpráv z auditů, prezentace výsledků
* vedení a řízení přidělené části dokumentace a procesů risk managementu
* koordinace mezinárodního týmu auditorů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Postupný růst mzdy v průběhu zaměstnání
* Náborový příspěvek 10 000 Kč
* Dotované závodní stravování
* Odměny k životním a pracovním jubileím
* Firemní ubytování za zvýhodněnou cenu pro zaměstnance
* A mnoho dalších firemních benefitů
* Místo výkonu práce: Jihlava

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.risk manager, krizový manager, krize, PO, BOZP
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Pro mezinárodní společnost hledáme kolegu na pracovní pozici Krizového managera - resp. člověka, který má k této oblasti velmi blízko, má praxi i jako risk manager přes požární ochranu a cche se v této oblasti dále rozvíjet.
Dále by jsi měl mít chuť cestovat, protože více než polovinu času budeš trávit v zahraničí.
Pokud máš o pracovní pozici vážný zájem, určitě se ozvi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání technického směru (např. bezpečnostní inženýrství atp.)
* zkušenost v odvětví šetření požárů a mimořádných událostí
* velmi dobrá znalost AJ nebo NJ (schopnost v jazyce prezentovat, psát zprávy z auditů)
* zkušenosti s prováděním auditů
* ochotu cestovat do zahraničí - 60% času na zahraničních služebních cestách

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3749962  Datum zveřejnění: 28.8.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50 000 - 70 000 Kč/měsíc