Analytik - REST / SOAP (70 - 90.000)

Jsme ryze česká firma a hledáme člena analytického týmu, který se bude účastnit vývoje software na zakázku ve všech fázích „výrobního“ procesu.

Náplň práce:

  • Těžiště vaší práce bude příprava návrhů vybraných částí SW řešení na základě konzultací se zákazníkem ve formě analytické dokumentace .
  • Nejprve se zkušenějšími kolegy, ale s ambicí převzít odpovědnost za vybrané části zákaznických řešení vznikajících v rámci našich projektů.
  • Budete první, kdo bude ověřovat, zda vámi navržené funkce byly vyvinuty v souladu se specifikací, řešit s vývojáři situace.
  • Spolupráce na tvorbě uživatelské dokumentace.
  • Aktivní účast při akceptačních školeních zástupců zákazníka.

Požadujeme:

  • Schopnost navnímat ten projekt celkově
  • Znalost SOAP, Rest Services
  • Schopnost samostatně komunikovat se zákazníkem nad jeho požadavky
  • Schopnost prezentovat výsledky své práce formou obhajoby navržených řešení internímu týmu i zákazníkovi (analytický workshop, školení uživatelů) a být otevřený hledání kompromisních řešení
  • Ochota a schopnost podílet se rozvoji ne jen vlastních návrhů, ale i již existujících SW modulů
  • Ochota a schopnost převzít odpovědnost za analytickou správu vymezeného funkčního celku informačního systému

Technologie v projektu:
  • SOAP, Rest Services
  • Java, Vaadin
  • Spring
  • Oracle
  • Apache/ Tomcat
  • F5 loadbalancing
  • Git

Nabízíme:

  • Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí (stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy, služby, nákupy v e-shopech, atd.)
  • Relax zóna (fotbálek, PS4, šipky...)
  • Moderní pracovní prostředí a kanceláře na Praze 4 na Kavčích horách (dobře dostupné metrem či autem)
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
  • Flexibilní pracovní doba a možnost HomeOffice
  • Spolupráce se zkušenými kolegy, kteří jsou špičkovými profesionály ve svém oboru

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Kateřina Vybíhalová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3769336  Datum zveřejnění: 3.12.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70 000 - 85 000 Kč/měsíc