40 000 - 45 000 CZK

Specialista SAP - modul plánování výroby (40.-45.000 Kč)

Hledáme zkušené uživatelé SAPu, kteří se nebojí nových výzev, jsou kreativní a umí dotáhnout své úkoly do konce. Pro stabilní společnost po celou dobu své dlouholeté působnosti hledáme uchazeče na pozici "Specialista SAP - modul plánování výroby".

Náplň práce:

  • rozpracování výroby v softwaru SAP
  • tvorba krátkodobých i dlouhodobých plánů výroby
  • kontrola plnění plánu a řešení případných neshod
  • komunikace s kolegy - na obchodním oddělení, technickou přípravou výroby a nákupem
  • reportování managementu společnosti

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • prokazatelné zkušenosti se SAP
  • alespoň dobré povědomí o procesech plánování výroby
  • schopnost dotahovat úkoly do konce a pracovat pod stresem
  • schopnosti plánovat, organizovat, vyhodnocovat, pracovat systémově

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové a odborné kurzy
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky/závodní stravování
  • zázemí stabilní společnosti

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.