Seřizovač vstřikolisů (až 31.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Zlín, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 31 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montáž a demontáž vstřikovacích forem
Seřizování vstřikovacích strojů zn. ARBURG a ENGEL
Zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílců
Analýza vad a jejich následné odstraňování
Dodržování pracovních postupů a instrukcí
Úzká spolupráce s ostatními odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky
23 dní DV
Benefity na volnočasové aktivity (masáže, wellness, vitamíny …)
Měsíční a čtvrtletní prémie
Program vzdělávání
Penzijní připojištění
Firemní akce
Prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
Místo výkonu: Zlín

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]í uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Hledáme kolegu na pozici " Seřizovače vstřikolisů ". Nabízíme zajímavé benefity, zázemí a přátelské prostředí v prosperující společnosti, která se zabývá plastikářským průmyslem. Těšíme se na Váš životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

SOÚ/SŠ vzdělání technického směru
Práce ve 3-směnném provoze
Zkušenosti z oblasti automobilového průmyslu (výhodou)
Znalost práce na pc (výhodou)
Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3778564  Datum zveřejnění: 3.10.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25 000 - 31 000 Kč/měsíc