Asistentka jednatelky s němčinou (až 35.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* třídění příchozí emailové komunikace v češtině i němčině
* organizace služebních cest jednatelky, zajištění ubytování, letenek a ostatních služe
* zabezpečení chodu kanceláře
* organizace firemních meetingů
* překlady z německého jazyka
* příprava obchodních jednání
* příprava podkladů pro pravidelný reporting
* podpora i zástup sekretariátu společnosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Motivující finanční ohodnocení s možností růstu
* Pravidelný měsíční bonus
* Náborový příspěvek (po ukončení zkušební doby)
* Dotované závodní stravování
* Pracovní oblečení a obuv
* Firemní ubytování za zvýhodněnou cenu pro zaměstnance
* Slevy pro zaměstnance u obchodních partnerů
* Podpora profesního vzdělávání a možnost zvýšení kvalifikace
* místo výkonu práce : Jihlava

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Pozice je dále vhodná pro back office, office manager, front manager, administrativní pracovník, administrativa, asistentka, recepční, referent.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Jste komunikativní, svědomitá, pečlivá a nebojíte se mluvit německy každý den? Láká Vás práce v mezinárodní společnosti, kde ale i přesto budete mít své slovo? Výrobní společnost v Jihlavě, zaměřená na dřevozpracující průmysl, přijme asistentku jednatelky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* dokončené SŠ vzdělání
* praxe na obdobné pozici
* velmi dobrou orientaci v MS Office
* znalost pravidel obchodní korespondence a psaní všemi deseti
* organizační a komunikační dovednosti
* samostatnost a pečlivost při plnění úkolů
* odolnost proti stresu, časovou flexibilitu
* znalost němčiny minimálně na úrovni B2 pro každodenní komunikaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3803195  Datum zveřejnění: 5.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 35 000 Kč/měsíc