Konstruktér - junior (až 35.000 Kč)

Náplň práce:

Tvroba konstrukční dokumentace v 3D programu INVENTOR
Konstrukce - dílců, zařízení, strojů
Podílení se na úpravě stávajících projektů dle požadavků zákazníka
Komunikace se zákazníkem
Technické řešení požadavků dle zákazníka
1 směna

Požadujeme:

SŠ/VŠ - strojírenství
Dobrá orientace/tvorba ve výkresové dokumentaci
Znalost technických měřidel
Pozice vhodná i pro absolventy
Praxe konstrukčním 3D programu - Inventor - podmínkou (výhodou je pak Solid Works, AutoCad) AJ/NJ - výhodou, není podmínkou

Nabízíme:

25 dní DV
Výkonnostní ohodnocení
Příspěvky
Firemní akce
Dotované stravování
Nástup ihned/dohodou
Místo výkonu práce: Mohelnice

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku. Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/ konstruktér ve strojírenství, technolog ve strojírenství, mechanical designer, projektant, technik ve strojírenství, AutoCad, Inventor, Solidworks.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3808746  Datum zveřejnění: 12.11.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28 000 - 35 000 Kč/měsíc