Strategický nákupčí - technik (od 45.000 Kč)

Hledáme zdatné techniky-strojaře, elektrotechniky, kteří si poradí s výběrem těch nejvhodnějších dodavatelů pro nové projekty/výrobky, a to se vším všudy! Hledáme uchazeče, kteří mají opravdu přehled ve strojírenských/výrobních technologiích a my Vám nabízíme možnost pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti plné spokojených a pohodových kolegů a vedení. Sedí tento popis právě na Vás? Dejte nám o sobě vědět.

Náplň práce:

  • příprava a realizace dlouhodobé strategie pro nákup daných komodit ve výrobní firmě
  • vyhledávání potenciálních dodavatelů nejen pro nové projekty na základě technických parametrů
  • vyjednávání o cenách a podmínkách spolupráce s potenciálními dodavateli
  • koordinace procesů pro hladké navázání spolupráce s novým dodavatelem
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • zkušenosti v oblasti strategického nákupu
  • orientace v oblasti výrobních technologií
  • silné technické myšlení a orientace ve výkresové dokumentaci
  • výborné vyjednávací a komunikační schopnosti
  • AJ na pokročilé úrovni podmínkou (včetně technické terminologie)

Nabízíme:

  • pohodová firemní kultura
  • odměny a prémie
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové kurzy a odborná školení
  • příspěvky na sportovní aktivity a mnoho dalších,..

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Tato pracovní nabídka může zaujmout také uchazeče, kteří hledají pracovní nabídky jako Purchase Manager, projektový nákupčí, vedoucí nákupu, strategic purchaser, technický nákupčí, apod.