Reagujte bez životopisu

Účetní (až 35.000Kč)

Účtuji, účtuješ, účtujeme. Účetní a daňová firma rodinného charakteru, která se řídí heslem ,, spolehlivě a odborně,, přijme do svých řad

Náplň práce:

  • zodpovědnost za kompletní vedení a zpracování účetnictví společností (zpracování prvotních dokladů, DPH a daňového přiznání, závěrkové práce apod.)
  • spolupráce s daňovým poradcem
  • jednání s úřady

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxi na pozici účetní min. 2 roky
  • znalost problematiky PÚ a legislativy
  • znalost daňové problematiky a DPH
  • znalost účetního SW Pohoda výhodou
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, proaktivita

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí v rodinné atmosféře
  • mzdové ohodnocení dle znalostí a praxe
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu práce: Brno (Královo Pole)

Poznámka:

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected] Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Tato pracovní pozici je vhodná také pro kandidáty na pozici: finanční účetní, hlavní účetní, všeobecná účetní, samostatná finanční účetní.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.