IT Technický Analytik (60 - 80.000)

Jsme ryze česká firma a hledáme k nám do týmu skutečně technicky zaměřeného IT analytika. Jako člen analytického týmu se budete se účastnit vývoje software na zakázku ve všech fázích „výrobního“ procesu.

Náplň práce:

  • Příprava návrhů vybraných částí SW řešení na základě konzultací se zákazníkem ve formě analytické dokumentace (funkční specifikace, datový model, usecase).
  • Převzít odpovědnost za vybrané části zákaznických řešení vznikajících v rámci našich projektů.
  • Ověřovat vámi navržené funkce v souladu se specifikací
  • Řešit s vývojáři nečekané situace.
  • Tvorba uživatelské dokumentace pro vámi navržené funkce a postupy.

Požadujeme:

  • Zkušenosti s nástroji UML, Enterprise Architect, JIRA, Confluence, Subversion
  • Orientace v základních pojmech jako Requirement, Feature, Usecase, Data model
  • Znalost a praktické použití SQL databází, tvorba dotazů a jednoduchých skriptů
  • Schopnost samostatně komunikovat se zákazníkem
  • Schopnost převzít odpovědnost za analytickou správu projektu
  • Zkušenosti s testováním softwarových aplikací a psaní uživatelských příruček

Nabízíme:

  • 20 dnů dovolené + 5 navíc
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Benefity formou Cafeterie s volbou jejich čerpání dle vlastních preferencí
  • Stravenky, MultiSport karta, penzijní/životní pojištění, jazykové kurzy
  • Relax zóna (fotbálek, PS4, šipky...)
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Pravidelné vzdělávání (interní i externí kurzy vedené odborníky)
  • Zkušené kolegy, kteří jsou špičkovými profesionály ve svém oboru

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Kateřina Vybíhalová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3857608  Datum zveřejnění: 27.1.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc