Project Manager / Facilitator & COO - HW / SW (70-100.000 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Orlí 34, Brno-střed, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* dohled a vedení SW / HW projektů a činnosti spojené se zajištěním provozu pobočky
* PM:
* plánování projektů - stanovení priorit, milníků, alokování zdrojů
* finanční plánování - práce s projektovým rozpočtem, finančními riziky a dopady na projekt, výkaz finančních ukazatelů top managementu
* projektové procesy - zajištění, aby vývoj probíhal dle PM a/nebo interních standardů, průběžné vylepšování stávajících postupů
* projektová dokumentace - zajištění, aby každá fáze projektu v čase jeho přípravy nebo průběhu byla dokumentována dle požadavků (zdroje, rozsah projektu, odůvodnění změn)
* COO:
* provozní vedení pobočky a odpovědnost za plánování a realizaci pracovních činností
* denní operativa a dlouhodobé úkoly spojené s vedením pobočky
* rozvoj a správa oblastí - infrastruktura, firemní procesy, nákup vybavení, nábor, rozvoj vztahů, finanční plánování, dokumentace, standardy, politika
* plánování rozpočtu, optimalizace nákladů, sledování a výkaz finančních toků, správa dodavatelů a smluv
* zavedení ISO
* zajištění správy a údržby pobočky (facililty management)
* odpovědnost za oblast nákupu a zásobování, vyjednávání cen a výběr dodavatelů
* účast na náborovém procesu, odpovědnost za potřebné stavy zaměstnanců
* přímé vedení dvou kolegů (podpůrné firemní role), všeobecná podpora českého týmu v komunikaci
* denní komunikace s manažery v zahraničí, dodavateli, zaměstnanci místními i z jiných poboček

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavé ohodnocení
* flexibilní pracovní doba
* 25 dní dovolené
* cestování služebně do zahraničí
* příspěvek na stravování
* občerstvení na pracovišti (káva, čaj, ovoce, sladkosti)
* příležitost si vyzkoušet speciální přístroje
* práce v týmu pohodářů
* lokalita Brno - Střed

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected]. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání.
Tuto pozci může vykonávat také coo, pmo, projet manager, projektový manažer, provozní manažer, operations manager se znalosté hw, sw, it, prince2, pmp, itil, ipma, pmi.
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Technologická IT firma, speciální aplikace

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Přednostně ICT nebo relevantní

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ / VŠ - technický obor výhodou
* praxe z obdobných pozic - projektový manažer + provozní vedení firmy / pobočky / business unity
* zkušenost s vedením projektů dle principů projektového vedení
* praktická zkušenost se SW nástrojem pro sledování a řízení (JIRA, Confluence, MS Project, ...)
* schopnost řešit organizačně technické úkoly
* zkušenosti s plánováním rozpočtu + sledováním výdajů
* zkušenosti s vedením a rozvojem týmu
* schopnost pracovat v multikulturním prostředí
* kombinaci technického backgroundu a současně organizačně obchodních dovedností
* týmová hráčka, asertivní osobnost, "can-do, will-do" přístup
* angličtina - schopnost komunikovat s vedením, kolegy, zákazníky, dodavateli
* výhodou - formální certifikace na projektové vedení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3858472  Datum zveřejnění: 12.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc