Výrobní technička - Elektrotechnika, 1 směna (20 - 24.500 Kč)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* kompletace, montáž a zapojení drobných elektronických komponentů
* pájení, krimpování konektorů, příprava a zapojení kabeláže, instalace komponent dle návodu
* zaškolení na místě

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavé platové ohodnocení
* 5-ti denní pracovní dobu
* jednosměnný provoz od 6:30 do 15:00
* 15 minutová přestávka na svačinu v rámci pracovní doby navíc
* 25 dní dovolené
* čisté bezprašné prostředí
* firemní pracovní oděvy a ochranné pomůcky
* příspěvek na stravování
* technická vzdělávací školení
* kafetérie ve výši 3.600 Kč / rok
* firemní kulturně společenské akce
* občerstvení na pracovišti (káva)
* možnost sdílet a čerpat zkušenosti v týmu
* lokalita: Brno-město / Brno-venkov

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected].
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Tato pozice je vhodná také pro:operátor elektro výroby, dělník, technik finalizace.