Operátor výroby (až 26.800Kč) – ubytování možné

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Místo práce
Mohelnice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* obsluha montážních linek, kde budete montovat a kompletovat světlomety
* kontrola jednotlivých dílů
* zkušený vedoucí linky Vás vše naučí a bude Vám oporou při dalším rozvoji
* třísměnný i nepřetržitý provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

*náborový příspěvek 10.000 Kč (3000 Kč po 1. kalendářním měsíci, po 5. kalendářním měsíci 7000 Kč)
* 25 dní dovolené
* příspěvek na stravování
* pololetní finanční bonus
* příspěvkem na dovolenou a Vánoce
* mzda až 26.800Kč + příplatky
* možnost ubytování ve firemní ubytovně
* Místo výkonu práce: Mohelnice

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu [email protected].
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Tato pracovní nabídka je vhodná také pro: Dělník montáže, Manipulační dělník.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 a společnosti Montix.a.s. se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o., se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výrobce plastových dílů, montážních podskupin a kompletních sestav zejména pro automobilový průmysl i další průmyslová odvětví.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* vzdělání základní/vyučen
* manuální zručnost
* výhodou zkušenost s montáží
* samostatnost a odpovědnost
* ochota práce ve 3 směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 3869910  Datum zveřejnění: 13.2.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc