Přípravář materiálu (23 – 25.000 Kč)

Šance i pro absolventy! EverLift spol s.r.o., zabývající se výrobou manipulační techniky v autodopravě, hledá šikovného kolegu pro přípravu materiálu. Jsi manuálně zručný, pečlivý a samostatný? Přidej se k nám!

Náplň práce:

  • příprava materiálu k dalšímu zpracování
  • práce zejména se železem
  • dělení materiálu na strojní pásové pile
  • stříhání materiálu na hydraulických nůžkách

Požadujeme:

  • základní vzdělání, výuční list výhodou – i absolventi
  • praxe vítána
  • manuální zručnost a ochota se učit
  • samostatnost, důslednost, pečlivost, spolehlivost, pracovitost

Nabízíme:

  • práce na 1 směnu (6:00 - 14:30 hod.), volné víkendy
  • HPP na dobu neurčitou
  • 25 dnů dovolené
  • dotované stravování nebo stravenky
  • Lokalita: Olomouc

Poznámka:

* základní vzdělání, výuční list výhodou – i absolventi

* praxe vítána

* manuální zručnost a ochota se učit

* samostatnost, důslednost, pečlivost, spolehlivost, pracovitost

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc.
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3882760  Datum zveřejnění: 2.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 23 000 Kč/měsíc