Servisní technik elektro / úprava nákladních aut pro zvířata (až 45.000 Kč)

Náplň práce:

  • elektromechanické práce dle elektro schémat, pájení, krimpování
  • týmová spolupráce - inovace stávajících elektrotechnických postupů včetně návrhu nových
  • provádění oprav u zákazníků po celé Evropě (se servisním vozidlem)
  • možnost telefonické komunikace se zákazníky na „help line“ v rámci technické podpory
  • dle úrovně angličtiny jazykové kurzy v pracovní době
  • plánované zaškolení během půl roku, spolupráce napříč odděleními – předávání informací od zákazníků na oddělení vývoje a výroby

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru elektro
  • orientaci v elektro schématech
  • praxi v elektro činnostech – pájení, krimpování a další drobné elektromechanické servisní úkony
  • komunikativní angličtinu – úroven B1
  • praxi s používáním el. měřicích přístrojů (multimetr, osciloskop, analyzátor, …)
  • ŘP sk. B (aktivní řidič)
  • vyhláška č. 50, §5

Nabízíme:

  • náborový příspěvek, výroční prémie, diety,…
  • 4 + 1 týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy v pracovní době
  • technická vzdělávací školení
  • služební cesty do zahraničí (v rámci EU)
  • stravenky, teambuildingy
  • pružný začátek a konec pracovní doby
  • kafetérie
  • moderní prostředí vývoje
  • Lokalita: Brno

Kontakt

Jobs Contact Consulting, s.r.o
Bc. Lenka Henzlová
Křenová 69a
602 00 Brno
Česká republika
ID: 3895898  Datum zveřejnění: 20.3.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc